birki.lv latviski   birki.lv на русском  

Tekstila birkas – Izgatavošana

Tekstila birku jeb leiblu – veļas birku, apģērba un cita veida birku izgatavošanai tiek izmantota tekstila lente - neilona, poliestera vai satīna.

Neilona birkas – Neilons

Sintētiska polimēra audums piesūcināts ar īpašu maisījumu, kas samazina statisko elektrību etiķešu drukāšanas laikā aizpilda auduma virsmas nelīdzenumus, līdz ar ko tekstila lentes virsma paliek praktiski gluda kā papīrs. Uz šādas virsmas ir viegli paveikt augstas kvalitātes druku. Tekstila lente ir izgatavota no neilona, ir ļoti izturīga un ir blīvāka nekā poliestera – satīna lente. Aukstās griešanas laikā malas neirst, kas attiecīgi ļauj piešūt birkas etiķeti tikai no vienas malas, ļaujot otrai brīvi nokarāties.

Satīna birkas – Satīns (poliestera satīns)

Sintētiska polimēra austs materiāls bez impregnēšanas.

Tekstila lente no satīna ir speciāli austa tā, lai viena puse būtu ideāli gluda, glancēta un piemērota termotransfēra drukai, otrai pusei ir rupjāka virsma. Šis ir īpaši izturīgs materiāls, līdz ar ko apģērba birka būs mīkstāka un patīkamāka, nekā no neilona.

Šāda tipa drēbju etiķetes iesaka izmantot gadījumos, kad notiek tiešā saskarsme ar ķermeni. Aukstās griešanas laikā malas izirst, līdz ar ko šādas apģērba vai veļas birkas tiek piešūtas no abām malām.

Drukājot uz auduma lentas tiek izmantotas īpašas krāsvielas, kuras iztur agresīvu vidi un netiek bojātas lietojot mazgāšanas līdzekļus.

Izgatavojam piešujamās tekstila birkas pēc individuāla maketa.
Uz etiķetes, birkas var izvietot uzņēmuma logo vai ražotāja preču zīmi, kā arī citu svarīgu informāciju. Bet galvenais mērķis - atzīmēt apģērba sastāvu un ieteikumus kā rūpēties par preci.

Apģērba leiblu - birku izgatavošana prasa īpašus nosacījumus. Drukai uz etiķetēm jābūt ļoti izturīgai, kopā ar veļu vai apģērbu tās būs jāmazgā un jāgludina, attiecīgi neizturīga krāsa var ātri nolietoties.

Galvenais birkas uzdevums ir sniegt pircējam maksimālu informāciju par produktu, ražotāju, par šī produkta īpašībām, ieteikumus par izmantošanu.

Etiķetes vai birkas apģērbam:

  • Birkas apģērbam – auduma, ar marķieri
  • Etiķetes apģērbam ar logotipu
  • Leibli apģērbam
  • Apģērba cenu zīmītes ar svītru kodu
  • Reklāmas etiķetes drēbēm
  • Leibli – tekstila
  • Izmēru zīmītes drēbēm
  • Tekstila lentes apģērbam
  • Birkas ar informāciju par izmantošanu apģērbam

Kontakti:
Tālr.: +371 67217802
Mob. tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga,
Latvija, LV-1011

Rekvizīti:
SIA "Dizains un Druka"
Reģ. Nr.: LV40103730993
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 70-2
Rīga, LV-1011, Latvija
Banka: A/S Swedbank
Swift: HABALV22
Konts: LV53HABA0551037528363