Pasūtiet tagad 

Ikvienas preces “vizītkarte” ir tās etiķete/birka. Skaisti, akurāti un pārdomāti izveidots birkas dizains ne tikai sniegs informāciju par preci, tās kvalitāti un pielietojumu, bet arī raksturos uzņēmumu un tā īpašnieku. Norādot uz etiķetes precīzu informāciju, ražotājs ļauj klientam uzzināt par auduma sastāvu un kopšanu, kas palīdz palielināt preces lietošanas laiku. Cenu zīmītes, preču etiķetes, leibli un birkas ir paredzētas apģērba, veļas un citu tekstila preču marķēšanai.

Izmantojam plaša klāsta materiālus, lai radītu skaistas un kvalitatīvas žakarda, satīna, neilona, austās etiķetes, kartona birkas, un papīra cenu zīmītes.

Mēs izmantojam dažādas drukas tehnoloģijas: termodruku (termotransfēra pārnešanu), fleksodruku, ofseta druku, digitālo druku, kā arī birkas izšujam un aužam.

Kartona birkas

Lielākoties šāda tipa birka tiek izgatavota no augstas klases kartona vai papīra, bieži pielietojot laminēšanu.
Tekstila birku izgatavošanas un drukašanas paraugi pēc Jūsu vēlmēm

Tekstila birkas

Tekstila birku jeb leiblu – veļas birku, apģērba un cita veida birku izgatavošanai tiek izmantota tekstila lente – neilona, poliestera vai satīna.
Lentīšu izgatavošanas un drukašanas paraugi pēc Jūsu vēlmēm

Lentīšu izgatavošana

Lentīšu izgatavošana ir viena no efektīvākajām reklāmas sastāvdaļām ar kuru palīdzību ir iespējams popularizēt savu zīmolu.

Zīmola birkas

Zīmola birkas – izgatavotas no dažādiem materiāliem, ar iespēju izstrādāt individuālu dizainu, palīdz identificēt produktu un uzņēmumu.

Cenu zīmes

Cenu zīmes ir nozīmīgs produkts jebkurai tirdzniecības vietai. Izgatavojam no kvalitatīva papīra un piedāvājam dizainu un drukas iespējas.

Koka birkas

Koka birkas – izturīgs un stilīgs papildinājums gultām, somām, trikotāžai un mēbelēm. Druka uz dabīgā koka ar lāzergravēšanas iekārtām.

Kokvilnas birkas

Kokvilnas birkas – mīkstas un unikālas, piemērotas bērnu apģērbu marķēšanai. Izgatavojam birkas un to dizainu pēc individuālām klientu vēlmēm.

Neilona birkas

Neilona birku izgatavošana uz tekstil-lentes bāzes ar kvalitatīvu druku un gludu virsmu. Izstrādājam un pielāgojam dizainu pēc klienta vēlmēm.

Poliamīda birkas

Poliamīda birkas ir izturīgas pret plīsumiem, netīrumiem un caurduršanu. Ideāli piemērotas preces sastāva un kopšanas informācijai.

Poliestera birkas

Poliestera birkas – ekonomisks un izturīgs produkts no plāna auduma ar pieejamību individuālam dizainam. Ideāli piemērotas, lai norādītu apģērba sastāvu un kopšanas īpatnības.

Satīna birkas

Satīna birkas – izturīgas un mīkstas apģērba etiķetes, kas piemērotas tiešai saskarei ar ādu. Spilgtas un piesātinātas krāsas, individuāls dizains.

Uzlīmes

Uzlīmes – plaši pielietojams reklāmas un informācijas nesējs. Piedāvājam izgatavot dažādas formas un izmēru uzlīmes pēc Jūsu dizaina.

Žakarda birkas

Žakarda birkas ar unikālu rakstu un augstu attēla kvalitāti. Dizains pēc klienta vēlmēm. Ideāli piemērotas apģērba un tekstilizstrādājumu marķēšanai.

Žakrona birkas

Žakrona birkas – elastīgas un videi draudzīgas birkas, izgatavotas no īpaši kultivēta koka šķiedrām. Dizains tiek pielāgots klienta prasībām.