Pasūtiet tagad 

Neilona birku izgatavošana

Neilona birku izgatavošana iespējama uz tekstillentes bāzes. Tekstila lente, kas izgatavota no neilona, ir ļoti viegla, izturīga un ir blīvāka nekā poliestera – satīna lente, līdz ar to tā nezaudē savas īpašības, mazgājot vai balinot.

Neilona birku druka

Neilons ir sintētiska polimēra audums, piesūcināts ar īpašu maisījumu, kas samazina statisko elektrību birku drukāšanas laikā un aizpilda auduma virsmas nelīdzenumus, līdz ar ko tekstila lentes virsma kļūst gluda kā papīrs. Uz šādas virsmas ir viegli uzdrukāt augstas kvalitātes attēlus un tekstu.

Neilona lente ir abpusēja, līdz ar to neilona birku druka iespējama no abām pusēm un vairākās krāsās. Ja birka ir termodrukā, tad piedāvājam vienkrāsu druku. Lentes ar aukstu nazi sagriež vēlamajā izmērā – birku malas neizirs aukstās griešanas laikā, kas ļauj to piešūt tikai aiz vienas malas, nebaidoties, ka ar laiku birka sadalīsies.

Neilona birku dizains

Neilona birku dizains tiek izstrādāts ar mūsu profesionālo dizaineru palīdzību. Izgatavojam neilona birkas arī pēc individuāla maketa – Jūs varat iesniegt savu ideju vai gatavu dizaina druku un mēs palīdzēsim to realizēt.
Lai birka izceltu Jūsu produktu, Jums ir jāizvēlas atbilstoši fonti, krāsas un elementu izkārtojums. Uz neilona birkas var izvietot uzņēmuma logo vai ražotāja preču zīmi, kā arī citu svarīgu informāciju. Bet galvenais mērķis – atzīmēt apģērba sastāvu un ieteikumus kā rūpēties par preci.

Cenas neilona birku apdrukai:

Skaits (gab.)

Cenas apdrukai 1 krāsā (EUR) Cenas apdrukai 2 krāsās (EUR) Cenas apdrukai 3 krāsās (EUR)
100 No 25 No 35 No 45
200 No 29 No 39 No 49
300 No 42 No 52 No 62
400 No 52 No 62 No 72
500 No 60 No 75 No 90
1000 No 65 No 80 No 95
2000 No 100 No 115 No 130

 

  • Minimālais pasūtījums 100 gab.
  • Izgatavošana – 2-14 darba dienas.
  • Cenā nav iekļauts makets un PVN.
  • Cena var mainīties atkarībā no izmēra un drukas krāsu skaita.

Papildus pakalpojumi:

  • Dizaina izstrāde – no 35 EUR + PVN
  • Maketēšana – no 20 EUR + PVN
  • Maketa labošana (izmaiņu veikšana esošajā maketā, sagatavošana drukai) – no 7 EUR + PVN
  • Piedāvājam piegādi uz pakomātu vai ar kurjeru. Vairāk informācijas šeit

Galerija