Pasūtiet tagad 

Lentīšu izgatavošana

Lentes ar apdruku ir viena no efektīvākajām reklāmas sastāvdaļām ar kuru palīdzību ir iespējams popularizēt savu zīmolu. Lentītes ir lieliski piemērotas dāvanu iesaiņošanai, tās kalpo kā zīmola marķējums un piešķir produktam individualitātes noskaņu, tāpat tās var izmantot apģērba rotāšanai/pielāgošanai darba vajadzībām, kā arī korporatīvos un citos pasākumos – piemēram, lentīte, kurā iekārt caurlaides, medaļas, ordeņus u.c., vai pasākuma atklāšanas lente, kuru svinīgi pārgriež.

Lentīšu izgatavošana iespējama uz dažāda tekstila, piemēram, neilona, poliestera, satīna, kokvilnas u.c. To apdrukai tiek izmantotas dažādas drukas tehnoloģijas un visbiežāk: termodruka un fleksodruka, kā arī izšūšana un aušana.

Lentu dizaina izstrāde

Lentīšu dizaina izstrāde var tikt veikta ar mūsu profesionālo dizaineru palīdzību, kā arī Jūs varat iesniegt savu ideju vai gatavu dizaina druku, un mēs palīdzēsim to realizēt. Lentīšu dizainam ir iespējams izvēlēties dažādas krāsas lentītes, uzrakstu krāsas un citas detaļas.

Lentīšu druka

Lentīšu druka visbiežāk tiek veikta uz poliamīda un satīna materiāla. Logotipa un uzrakstu drukāšana uz lentes ļauj realizēt interesantākās idejas produktu reklāmas jomā, lai sasniegtu maksimālo  informācijas un estētisko funkciju kombināciju. Lentīšu garums nav ierobežots, tomēr to platumi ir noteikti: parasti no 10 mm līdz 50 mm, ar 5 mm starpību.

Šodien lentes ar apdruku tiek izmantotas it visur, sākot ar dāvanu iesaiņošanu un beidzot ar prezentāciju stendu dekoru izrotāšanu. Lentītes var kļūt par jūsu zīmola tēla svarīgu sastāvdaļu!

Tekstila lentīšu izgatavošanas un drukāšanas cenas:

Garums (metri)

Cena (EUR) par 15 mm lentu*
10 25.00
20 29.00
100 85.00
150 120.00
500 300.00
1000 560.00

 

  • Standarta krāsas: melna un balta pieejamas 10; 15; 20; 25; … 50 mm platumos.
  • Krāsainās lentītes pieejamas 15; 20; 25; … 50 mm platumos.
  • *Cena norādīta bez PVN.
  • *Cena var mainīties atkarībā no lentītes platuma un krāsu daudzuma.

Papildus pakalpojumi:

  • Dizaina izstrāde – no 35 EUR + PVN
  • Maketēšana – no 20 EUR + PVN
  • Maketa labošana (izmaiņu veikšana esošajā maketā, sagatavošana drukai) – no 7 EUR + PVN
  • Piedāvājam piegādi uz pakomātu vai ar kurjeru. Vairāk informācijas šeit