Pasūtiet tagad 

Kokvilnas birkas

Apdrukātām kokvilnas birkām ir mīksts, neatstarojošs izskats. Kokvilnas šķiedras sastāv no daudzām mazākām šķiedrām, kur katrs pavediens savijas ar citiem, piešķirot kokvilnai unikālu izskatu, ko viegli atšķirt no cita veida materiāliem. Salīdzinot ar citām sintētiskajām šķiedrām, kokvilnas materiāls tiek uzskatīts par brīvi austu šķiedru. Visbiežāk kokvilnas birkas un etiķetes tiek izgatavotas bērnu apģērbu un ar roku darinātu izstrādājumu marķēšanai. Kokvilnas birkām ir zema siltumvadītspēja un augsta mitruma uzsūkšanas spēja.

Kokvilnas birku izgatavošana un druka

Kokvilnas birku izgatavošanā izmantojam fleksogrāfiskās drukas metodi. Uzklājam attēlu uz auduma virsmas un augstā temperatūrā fiksējam krāsas pigmentu. Šīs metodes priekšrocība ir tāda, ka krāsa iesūcas pašā auduma struktūrā un kļūst no tās neatdalāma. Pats kokvilnas audums pirms drukāšanas var tikt balināts vai atstāts dabīgā krāsā.

Kokvilnas birku dizains

Kokvilnas birku dizains tiek izstrādāts ar mūsu profesionālo dizaineru palīdzību vai izgatavotas pēc individuāla maketa – Jūs varat iesniegt savu ideju vai gatavu dizaina druku un mēs palīdzēsim to realizēt.
Lai birka izceltu Jūsu produktu, Jums ir jāizvēlas atbilstoši fonti, krāsas un elementu izkārtojums. Uz birkas var izvietot uzņēmuma logo vai ražotāja preču zīmi, kā arī citu svarīgu informāciju. Bet galvenais mērķis – atzīmēt apģērba sastāvu un ieteikumus kā rūpēties par preci.

Cenas kokvilnas birku apdrukai:

Skaits (gab.) Cena apdrukai 1 krāsā (EUR) Cena apdrukai 2 krāsās (EUR) Cena apdrukai 3 krāsās (EUR)
500 No 60 No 75 No 90
1000 No 65 No 80 No 95
2000 No 100 No 115 No 130

 

  • Minimālais pasūtījums 500 gab.
  • Izgatavošana – 14-20 darba dienas.
  • Cenā nav iekļauts makets un PVN.
  • Cena var mainīties atkarībā no izmēra un drukas krāsu skaita.

Papildus pakalpojumi:

  • Dizaina izstrāde – no 35 EUR + PVN
  • Maketēšana – no 20 EUR + PVN
  • Maketa labošana (izmaiņu veikšana esošajā maketā, sagatavošana drukai) – no 7 EUR + PVN
  • Piedāvājam piegādi uz pakomātu vai ar kurjeru. Vairāk informācijas šeit

Kokvilnas birkas (paraugi)