Pasūtiet tagad 

Tekstila birkas – izgatavošana

Tekstila birkas apģērbam ir neaizstājams apģērba un tekstilizstrādājumu elements. Galvenais birkas uzdevums ir sniegt pircējam maksimālu informāciju par produktu, ražotāju, par šī produkta īpašībām, kā arī ieteikumus par izmantošanu. Tekstila birkas izgatavošanā izmanto termopārneses apdruku uz satīna, poliestera, poliamīda vai neilona.

Tekstila birku apdruka

Tekstila birku apdruka un izgatavošana prasa īpašus nosacījumus. Drukai uz etiķetēm jābūt ļoti izturīgai, jo kopā ar veļu vai apģērbu tās būs jāmazgā un jāgludina, attiecīgi neizturīga krāsa var ātri nolietoties. Līdz ar to, drukājot uz auduma lentes, tiek izmantotas īpašas krāsvielas, kuras iztur lielu karstumu, mitrumu un netiek bojātas, lietojot mazgāšanas līdzekļus.

Tekstila birku dizains

Tekstila birku dizains tiek izstrādāts ar mūsu profesionālo dizaineru palīdzību. Izgatavojam birkas arī pēc individuāla maketa – Jūs varat iesniegt savu ideju vai gatavu dizaina druku un mēs palīdzēsim to realizēt.
Lai birka izceltu Jūsu produktu, Jums ir jāizvēlas atbilstoši fonti, krāsas un elementu izkārtojums. Uz birkas var izvietot uzņēmuma logo vai ražotāja preču zīmi, kā arī citu svarīgu informāciju. Bet galvenais mērķis – atzīmēt apģērba sastāvu un ieteikumus kā rūpēties par preci.

Cenas satīna, neilona, poliestera un poliamīda birku apdrukai:

Skaits (gab.)

Cenas apdrukai 1 krāsā (EUR) Cenas apdrukai 2 krāsās (EUR) Cenas apdrukai 3 krāsās (EUR)
100 No 25 No 35 No 45
200 No 29 No 39 No 49
300 No 42 No 52 No 62
400 No 52 No 62 No 72
500 No 60 No 75 No 90
1000 No 65 No 80 No 95
2000 No 100 No 115 No 130
  • Minimālais pasūtījums 100 gab.
  • Izgatavošana – 2-14 darba dienas.
  • Cenā nav iekļauts makets un PVN.
  • Cena var mainīties atkarībā no izmēra un drukas krāsu skaita.

Papildus pakalpojumi:

  • Dizaina izstrāde – no 35 EUR + PVN
  • Maketēšana – no 20 EUR + PVN
  • Maketa labošana (izmaiņu veikšana esošajā maketā, sagatavošana drukai) – no 7 EUR + PVN
  • Piedāvājam piegādi uz pakomātu vai ar kurjeru. Vairāk informācijas šeit

Galerija

Atsauksmes

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?

Satīna, neilona, poliestera un poliamīda birkām tirāžā līdz 1000gb 2-3 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas un maketa saskaņošanas. Satīna, neilona, poliestera un poliamīda birkām tirāžā 1000gb un vairāk, aptuveni 2 nedēļas pēc apmaksas saņemšanas un maketa saskaņošanas. Kokvilnas birkām izgatavošanas termiņš aptuveni 2 nedēļas pēc apmaksas saņemšanas un maketa saskaņošanas. Žakarda birkām izpildes termiņš apmēram 3-4 nedēļas aptuveni 2 nedēļas pēc apmaksas saņemšanas un maketa saskaņošanas.

Kāds ir minimālais pasūtījums?

Satīna, neilona, poliestera un poliamīda birkām vienas krāsas drukai minimālais pasūtījums ir 100 birkas. Divu un vairāk krāsu drukai minimālais pasūtījums 500 birkas. Žakarda un kokvilnas birkām minimālais pasūtījums 500 birkas.

Kādi birku izmēri pieejami?

Minimālais platums ir 10mm, maksimālais platums 50mm. Solis 5mm. Garumu iespējams pielāgot tā, kā nepieciešams. Žakarda birkām nav izmēru ierobežojumi.

Kādas drukas krāsas ir pieejamas?

Ir pieejamas dažādas drukas krāsas un žakarda diegu krāsas. Rakstiet mums uz e-pastu info@tipografijas.lv vai arī zvaniet uz tālruni +37127863280 un mēs Jums nosūtīsim krāsu katalogu.

Kā un kur varu saņemt savu pasūtījumu?

Pasūtījumu var saņemt mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā. Varam nosūtīt uz Omniva pakomātu, ar kurjeru (piem., Omniva, Itella vai kādu citu), vai pa pastu.

Kādas ir piegādes izmaksas?

Omniva pakomāts – 7,26 eur. Kurjerpiegāde no 12,10 eur (atkarīgs no pakas izmēra un svara)

Kāds fails nepieciešams drukai?

Drukai nepieciešams fails vector PDF formātā, birkas izmērā. Vairāk informācijas šeit: https://birki.lv/tehniskas-prasibas/. Ja nepieciešams varam palīdzēt ar maketa izstrādi. Maketa izstrāde no 20 EUR + PVN

Kā es varu pasūtīt tekstila birkas?

Pasūtījumu var veikt aizpildot pasūtījuma formu mājas lapā, rakstot uz e-pastu vai whatsapp, vai arī mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā.

Kur var izmantot tekstila birkas?

Tekstila birkas var piešūt pie dažādiem apģērbiem un produktiem. Izmantošanai nav ierobežojumu.

Vai tekstila birkas var mazgāt?

Tekstila birkas ir izgatavotas no izturīga materiāla, kas garantē ilgstošu krāsu noturību pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Tās ir ideāli piemērotas apģērbam, kas bieži jāmazgā.