Pasūtiet tagad 

Koka birkas ir izturīga un stilīga alternatīva standarta etiķetēm vai birkām. Dabīgais koks ir izcils papildinājums, kas lieliski piemērots gultām, somām, trikotāžai, mēbelēm vai pat modes preču izstrādājumiem.

Druka tiek veikta uz gludas koka virsmas, izmantojot lāzergravēšanas iekārtas. Izmantotais koks ir izturīgs pret ūdeni un nodilumu. Ar lāzergriešanas tehnoloģiju birkas iespējams izgatavot jebkurā formā un izmērā.

Cena sākot no 0.80 Eur* par 1 gab.
*Atkarīga no maketa, izmēra un pasūtījuma apjoma.

Minimālā pasūtījuma summa ir 40 EUR

Galerija

Atsauksmes

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?

Izgatavošanas termiņš aptuveni ir 2-4 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas un maketa saskaņošanas.

Kāds ir minimālais pasūtījums?

Minimālais pasūtījums ir 40 EUR + PVN

Kādi izmēri pieejami?

Izmēru varam pielāgot Jūsu vajadzībām. Maksimālais izmērs 140x190cm.

Vai Koka birkas var pielāgot pēc individuāliem izmēriem un dizaina?

Jā, mēs piedāvājam pilnīgu personalizācijas iespēju – sākot no izmēra un formas līdz pat unikālam dizainam, izmantojot lāzergravēšanas un lāzergriešanas tehnoloģijas. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai apspriestu jūsu specifiskās vajadzības.

Kādi materiāli ir pieejami?

Materiāla biezums – 3 mm, 4mm, 5 mm. Pieejamie toņi ir ciedrs, tīkkoks, melns, mahagonijs, palisandrs, egle, sens koks, olīva.

Kā un kur varu saņemt savu pasūtījumu?

Pasūtījumu var saņemt mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā. Varam nosūtīt uz Omniva pakomātu, ar kurjeru (piem., Omniva, Itella vai kādu citu), vai pa pastu.

Kādas ir piegādes izmaksas?

Omniva pakomāts – 7,26 eur. Kurjerpiegāde no 12,10 eur (atkarīgs no pakas izmēra un svara)

Kāds fails nepieciešams drukai?

Drukai nepieciešams fails vector PDF formātā, birkas izmērā. Vairāk informācijasS šeit: https://birki.lv/tehniskas-prasibas/. Ja nepieciešams varam palīdzēt ar maketa izstrādi. Maketa izstrāde no 20 EUR + PVN

Kā es varu pasūtīt koka birkas?

Pasūtījumu var veikt aizpildot pasūtījuma formu mājas lapā, rakstot uz e-pastu vai whatsapp, vai arī mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā.

Kur var izmantot koka birkas?

Koka birkas var izmantot, piemēram, pieliekot pie apģērba kā firmas zīmi, pie dāvanas, kā marķējumu pie apģērba un daudz kur citur.