Pasūtiet tagad 

Kartona birkas

Kartona birkas ir izgatavotas no augstas kvalitātes kartona vai papīra un ir ļoti svarīga produkta detaļa, kas izceļ tā kvalitāti, individualitāti un stilu. Tas raksturo ražotāja nopietno attieksmi pret saviem produktiem.

Piedāvājam gatavas neapdrukātas kartona birkas (50×90 mm) no balta kartona ar caurumu – piestāvēs Jūsu zīmolam jebkurā krāsā.

Cenas gatavajām kartona birkām

Daudzums(gab.) Cenas (EUR) + noapaļoti stūri
100 5 10
200 10 15
300 14 20
400 17 24
500 19 27
1000 33 43
2000 56 76
  • Cenā nav iekļauts makets un PVN

 

Ja vēlaties pasūtīt kartona birkas pēc individuāla dizaina, tad informāciju atradīsiet šeit.

Atsauksmes

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?

Izgatavošanas termiņš ir aptuveni 2-3 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas un maketa saskaņošanas.

Kāds ir minimālais pasūtījums?

Minimālais pasūtījums ir 100 kartona birkas.

Kādi birku izmēri pieejami?

Standarta izmērs ir 90x50mm vai 90x40mm. Nav obligāti jāizvēlas standarta izmērs, izmēru varam pielāgot pēc Jūsu velmēm.

Kādi materiāli ir pieejami?

Kartona birku izgatavošanai bieži izmantojam kartonu vai biezu papīru, kas nodrošina augstu kvalitāti un izturību. Materiālu var izvēlēties mūsu birojā Lāčplēša ielā 70.

Kā un kur varu saņemt savu pasūtījumu?

Pasūtījumu var saņemt mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā. Varam nosūtīt uz Omniva pakomātu, ar kurjeru (piem., Omniva, Itella vai kādu citu), vai pa pastu.

Kādas ir piegādes izmaksas?

Omniva pakomāts – 7,26 eur. Kurjerpiegāde no 12,10 eur (atkarīgs no pakas izmēra un svara). Ja nepieciešams varam palīdzēt ar maketa izstrādi. Maketa izstrāde no 20 EUR + PVN

Kā es varu pasūtīt kartona birkas?

Pasūtījumu var veikt aizpildot pasūtījuma formu mājas lapā, rakstot uz e-pastu vai whatsapp, vai arī mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā.

Kur var izmantot kartona birkas bez apdrukas?

Kartona birkas bez apdrukas var izmantot kā cenu vai produkta informācijas etiķetes veikalos uz kurām pats vari uzrakstīt informāciju vai arī uzlīmēt kādu uzlīmi ar papildus informāciju.