Pasūtiet tagad 

Žakrona birkas izgatavošana

Žakrons ir materiāls ar porainu, elastīgu struktūru, izgatavots no īpaši kultivēta koka dabīgām šķiedrām, neizcērtot mežus. Žakrona birkas izgatavošana tiek veikta no videi draudzīga materiāla, kas paredzēts atkārtotai apstrādei un ir izturīgs pret plīsumiem. Ideāli piemērots dažādām apstrādes metodēm: drukāšanai, laminēšanai, sietspiedei, atbilstoši klientu prasībām.

Žakrona birku dizains

Lai birka izceltu Jūsu produktu, Jums ir jāizvēlas atbilstoši fonti, krāsas un elementu izkārtojums. Žakrona birku dizains tiek izstrādāts ar mūsu profesionālo dizaineru palīdzību. Izgatavojam birkas arī pēc individuāla maketa – Jūs varat iesniegt savu ideju vai gatavu dizaina druku un mēs palīdzēsim to realizēt.

Galerija

Atsauksmes

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?

Izgatavošanas laiks aptuveni 4 nedēļas pēc apmaksas saņemšanas un maketa saskaņošanas.

Kāds ir minimālais pasūtījums?

Minimālais pasūtījums ir 3000 birkas.

Kādi birku izmēri pieejami?

Minimālais platums ir 10mm, maksimālais platums 50mm. Solis 5mm. Garumu iespējams pielāgot tā, kā nepieciešams.

Kādā krāsā ir pieejamas žakrona birkas?

Ir pieejamas dažādas krāsas. Rakstiet mums uz e-pastu info@tipografijas.lv vai arī zvaniet uz tālruni +37127863280 un mēs Jums nosūtīsim krāsu katalogu.

Kā un kur varu saņemt savu pasūtījumu?

Pasūtījumu var saņemt mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā. Varam nosūtīt uz Omniva pakomātu, ar kurjeru (piem., Omniva, Itella vai kādu citu), vai pa pastu.

Kādas ir piegādes izmaksas?

Omniva pakomāts – 7,26 eur. Kurjerpiegāde no 12,10 eur (atkarīgs no pakas izmēra un svara)

Kāds fails nepieciešams drukai?

Drukai nepieciešams fails vector PDF formātā, birkas izmērā. Vairāk informācijas šeit: https://birki.lv/tehniskas-prasibas/. Ja nepieciešams varam palīdzēt ar maketa izstrādi. Maketa izstrāde no 20 EUR + PVN

Kā es varu pasūtīt žakrona birkas?

Pasūtījumu var veikt aizpildot pasūtījuma formu mājas lapā, rakstot uz e-pastu vai whatsapp, vai arī mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā.

Kur var izmantot žakrona birkas?

Žakrona birkas var piešūt pie dažādiem apģērbiem un produktiem. Izmantošanai nav ierobežojumu.

Vai žakrona birkas var mazgāt?

Žakrona birkas ir izgatavotas no izturīga materiāla, kas garantē ilgstošu krāsu noturību pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Tās ir ideāli piemērotas apģērbam, kas bieži jāmazgā.