Pasūtiet tagad 

Cenu zīmju izgatavošana

Cenu zīmju izgatavošana visbiežāk tiek veikta no kartona vai bieza papīra. Tas ir nozīmīgs produkts jebkurai tirdzniecības vietai, veikalam. Uz tās nereti tiek norādīta ne tikai preces pārdošanas cena, bet arī svītru kods, ražošanas valsts vai cita nozīmīga informācija par attiecīgo preci.

Cenu zīmju druka

Cenu zīmju ofseta un digitālā druka tiek veikta, izmantojot augstas kvalitātes papīru, palīgmateriālus un profesionālas drukas iekārtas. Tās ļauj iegūt skaidrus, glītus, detalizētus logo-tipus un uzrakstus uz gatavajām zīmītēm.

Cenu zīmju dizains

Lai cenu zīmes būtu pamanāmas, Jums ir jāizvēlas atbilstoši fonti, krāsas un elementu izkārtojums. Cenu zīmju dizains tiek izstrādāts ar mūsu profesionālo dizaineru palīdzību vai izgatavotas pēc individuāla maketa – Jūs varat iesniegt savu ideju vai gatavu dizaina druku un mēs palīdzēsim to realizēt.

Papildus pakalpojumi:

  • Dizaina izstrāde – no 35 EUR + PVN
  • Maketēšana – no 20 EUR + PVN
  • Maketa labošana (izmaiņu veikšana esošajā maketā, sagatavošana drukai) – no 7 EUR + PVN
  • Piedāvājam piegādi uz pakomātu vai ar kurjeru. Vairāk informācijas šeit

Galerija

Atsauksmes

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?

Izgatavošanas termiņš ir aptuveni 2-3 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas un maketa saskaņošanas.

Kāds ir minimālais pasūtījums?

Minimālais pasūtījums ir 100 cenu zīmes.

Kādi birku izmēri pieejami?

Standarta izmērs ir 90x50mm vai 90x40mm. Nav obligāti jāizvēlas standarta izmērs, izmēru varam pielāgot pēc Jūsu velmēm.

Kādi materiāli ir pieejami?

Cenu zīmju izgatavošanai bieži izmantojam kartonu vai biezu papīru, kas nodrošina augstu kvalitāti un izturību. Materiālu var izvēlēties mūsu birojā Lāčplēša ielā 70.

Kā un kur varu saņemt savu pasūtījumu?

Pasūtījumu var saņemt mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā. Vai arī varam nosūtīt pa Omniva pakomātu, ar kurjeru (piem., Omniva, Itella vai kādu citu), vai pa pastu.

Kādas ir piegādes izmaksas?

Omniva pakomāts – 7,26 eur. Kurjerpiegāde no 12,10 eur (atkarīgs no pakas izmēra un svara)

Kāds fails nepieciešams drukai?

Drukai nepieciešams fails vector PDF formātā, birkas izmērā. Vairāk informācijas šeit: https://birki.lv/tehniskas-prasibas/. Ja nepieciešams varam palīdzēt ar maketa izstrādi. Maketa izstrāde no 20 EUR + PVN

Kā es varu pasūtīt cenu zīmes?

Pasūtījumu var veikt aizpildot pasūtījuma formu mājas lapā, rakstot uz e-pastu vai whatsapp, vai arī mūsu birojā Lāčplēša ielā 70, Rīgā.

Kur var izmantot cenu zīmes?

Cenu zīmes var pievienot pie dažādiem produktiem.